logo
Uroboros LARP

O Uroboros LARP


Jsme skupina nadšenců, kteří mají rádi Larpy, RPG a jiné hry, které nejen rádi navštěvujeme a hrajeme, ale také hlavně sami organizujeme. Naše skupina nese jméno Uroboros.

Uroboros je symbolem, který ztvárňuje hada nebo draka, který požírá svůj vlastní ocas. Tento značně rozšířený symbol kruhu ve zvířecí podobě s významem „věčného návratu“ naznačuje, že na každém konci odpovídá v cyklickém opakování nový začátek, tedy že konec nějaké cesty či procesu je zároveň počátkem nového.

Tato symbolika vystihuje náš postoj ke hře, postavám i příběhům, které vytváříme. Všechny postavy mají nějaký původ, životní příběh i svůj konec, stejně tak samotný příběh, do kterého jsou postavy zasazeny. Stejně jako Uroboros, se tento proces opakuje tak dlouho, dokud hráč – osoba, která příběhy a osudy svých postav prožívá tento cyklus, je ochoten a schopen opakovat.

Skupina Uroboros chce pro hráče, kteří se zúčastní našich akcí připravit vždy jedinečnou akci, na které nesmí chybět hluboký, promyšlený příběh, postava ušitá přímo na míru hráči, který ji má ztvárnit, zábava i akce, a také výběr prostředí, které podpoří vžití se do děje. Snažíme se, aby všechny reakce byly na samotných hráčích a proto byl děj co nejplynulejší a hra tak mohla probíhat bez zbytečných přerušování a dohadování s námi organizátory.

V naší historii jsme již několik larpových i RPG akcí pořádali. Mezi ně se řadí pět ročníků larpu s názvem První věk. Dále pak několik menších komorních larpů a mnoho RPG s různými žánry - od fantasy, přes sci-fi, až po military RPG.

Doufáme, že Vás tedy naše akce zaujaly a těšíme se na Vaši účast!

Tým Uroboros


Náš tým


Riwen Anielis ()

Riwen Anielis ()
Manažerka hráčských sebevražd

Luboš Brhel (Arling)

Luboš Brhel (Arling)
Big Boss

Tomáš Zábranský (Plyšák)

Tomáš Zábranský (Plyšák)
Lord of Hell

Jan Sedlák (Samyazz)

Jan Sedlák (Samyazz)
Manažer šlechtických depresí